Személyi változások - tisztújítás (2015-2016-2017)




       SZERVEZET         MEGYE              ÚJ ELNÖK      TISZTÚJÍTÁS 
      2017.01.01.
PÁPA Veszprém BALI ISTVÁN 2017.01.19.
TÖRÖKBÁLINT Pest ANTALNÉ TARI ZSUZSANNA 2017.01.20.
KÖRMEND Vas GEOSICS LÁSZLÓ 2017.04.06.
BÁTONYTERENYE Nógrád RÁKOS SZABOLCS 2017.09.28.
BUDAPEST- I.KERÜLET Főváros FODOR ARTÚR 2017.01.16.
PAKS Tolna ULBERT SÁNDOR 2017.02.20.
NYÍRCSAHOLY Szabolcs-Szatmár-Bereg MAGYAR CSABÁNÉ 201707.28.
       
SAJÓSZENTPÉTER Borsod-Abaúj-Zemplén KRISTON PÉTER 2016.01.27.
ISASZEG Pest Dr. SZÉKELY ANDRÁS BERTALAN 2016.04.21
GYOMAENDRŐD Békés UNGVÖLGYI JÁNOS

2016.06.07.

KISKUNFÉLEGYHÁZA Bács-Kiskun GYENES ATTILA 2016.07.05.
SZÁRAZD Tolna KORODI KÁROLY 2016.08.01.
TATA Komárom-Esztergom Dr. VARGA ANDRÁS 2016.11.09.
BOLHÁS Somogy TAMÁSNÉ KOLESZÁR JUDIT 2016.11.30.