Új alapszervezeteink

 

2020

 

Szervezet Megye Alakulás dátuma Elnök
Gyöngyössolymos Heves 2020.01.10. Mészáros Attila
Mezőhegyes Békés 2020.01.25. Popon Csaba
Palkonya Baranya 2020.01.29. Tompos Dénes
Magyarbánhegyes Békés 2020.05.27. Tamás József
Verőce Pest 2020.06.05. Dobay Miklós
Kecel Bács-Kiskun 2020.06.13. Benedeczki Tamás
Szob Pest 2020.06.18. Lőrincz Kálmán
Magyarnándor Nógrád 2020.08.03. Varga Mária Terézia
Járdánháza Borsod-Abaúj-Zemplén 2020.08.23. Vargáné Kozák Zsanett
Parád Heves 2020.09.20. Szakács Zalán
Ecséd Heves 2020.09.26. Csontos Péter
Kishajmás Baranya 2020.09.28. Buchwald Béla

 

 

2021

 

Etyek Fejér 2021.04.22. Molnár Zoltán
Csővár Pest 2021.05.10. Orosz Csaba
Sülysáp Pest 2021.05.18. Katus Norbert
Tokaj Borsod-Abaúj-Zemplén 2021.06.03. Éltető Péter Pál
Gávavencsellő Szabolcs-Szatmár-Bereg 2021.07.01. Berecz János
Bánd Veszprém 2021.07.22. Ádám Sándor
Bicske Fejér 2021.09.06. Pálffy Balázs
Balatonfűzfő Veszprém 2021.09.06. Boros Gábor Bendegúz

 

 

2022

 

Csesztve Nógrád 2022.02.08. Ványa György
Kunszállás Bács-Kiskun 2022.05.13. Varga Zoltán
Tiszaalpár Bács-Kiskun 2022.05.19. Kapás Géza