Ismét Lezsák Sándor lett a Nemzeti Fórum elnöke

Forrás: MTI

Ismét Lezsák Sándort, az Országgyűlés alelnökét választották a Nemzeti Fórum elnökévé a Fidesszel és a KDNP-vel szövetségben lévő egyesület szombati, Kecskeméten tartott tisztújító közgyűlésén.
 
A tisztségért egyedüli jelöltként induló Lezsák Sándor újraválasztásáról egyhangúlag döntött a testület, egyetlen érvénytelen szavazat volt.
 
Az egyesület alelnökének Ékes Józsefet, Horváth Zsoltot, Kelemen Andrást, Lakatosné Sira Magdolnát, Nagy Sándort, Szabó Istvánt és V. Németh Zsoltot választották meg.
Fogadj örökbeegy keresztet!

Országos akciónk célja az utak mentén, a települések közterületein álló keresztek megmentése, felújítása és állaguk megóvása az utókor számára.

Ha Ön is szeretne részt venni az akcióban, az alábbi gombra kattintva tájékozódhat a Fogadj örökbe egy keresztet! program részleteiről!

Fogadj örökbe egy keresztet - helyszínek

Kérdése van? Írjon nekünk!

Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!
Küldjön üzenetet munkatársainknak az alábbi lehetőségre kattintva!
Készséggel állunk rendelkezésére!