Megnyílt a Felvidéki Egyházközségek Nyári Tábora Esztergomban

A 11. alkalommal sorra kerülő rendezvényt Hernádi Ádám, Esztergom polgármestere és Nacsa Lőrinc kereszténydemokrata országgyűlési képviselő nyitotta meg.

Nacsa Lőrinc EsztergombanNacsa Lőrinc, az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség elnöke, a Kereszténydemokrata Néppárt parlamenti frakciójának szóvivője beszél az esztergomi tábor megnyitóján (Fotó: Nacsa Lőrinc Facebook-oldala)

Hernádi Ádámmal, Esztergom polgármesterével nyithattuk meg az idén 11. alkalommal megrendezett Felvidéki Egyházközségek Nyári Táborát - adta hírül tegnapi közösségimédia-bejegyzésében Nacsa Lőrinc, az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség elnöke.

Esztergomi tábor

„Az ilyen és ehhez hasonló alkalmakat azért támogatja a kormány évről évre bővülő forrásokkal, mert élményeket szerezhetnek a fiatalok és megerősödhetnek közösségekben, kereszténységükben és magyarságukban” - tette hozzá a KDNP frakciószóvivője.

Esztergomi tábor

A tábor motorja és szakmai vezetője Rákos Szabolcs az IKSZ - Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség alelnöke.