Megint megszorításokat tervez a baloldal

Forrás: MTI

A Fidesz szerint az elmúlt napokban egyre több aggasztó tény derült ki a baloldali programokból, amelyek alapján az látszik, hogy a két volt miniszterelnök, Gyurcsány Ferenc és Bajnai Gordon, valamint Mesterházy Attila, az MSZP elnöke "egy követ fúj".

A baloldalról mindenki együtt van most már a megszorításokért - mondta Talabér Márta fideszes parlamenti képviselő keddi budapesti sajtótájékoztatóján.

Talabér Márta szerint a baloldali politikusok több mint másfél millió embert hoznának lehetetlen helyzetbe azzal, hogy ha csökkentenék, vagy megszüntetnék a minimálbért. Emellett elvennék a gyermeket nevelőktől a családi adókedvezményt, adót is emelnének, valamint újra vizitdíjat és általános tandíjat vezetnének be.
 

Fogadj örökbeegy keresztet!

Országos akciónk célja az utak mentén, a települések közterületein álló keresztek megmentése, felújítása és állaguk megóvása az utókor számára.

Ha Ön is szeretne részt venni az akcióban, az alábbi gombra kattintva tájékozódhat a Fogadj örökbe egy keresztet! program részleteiről!

Fogadj örökbe egy keresztet - helyszínek

Kérdése van? Írjon nekünk!

Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!
Küldjön üzenetet munkatársainknak az alábbi lehetőségre kattintva!
Készséggel állunk rendelkezésére!